Apartmán

Nabízíme ubytování v jednom z nejatraktivnějších míst Jeseníků - lyžařském středisku Karlov pod Pradědem

Rezervovat

WiFi

Celý apartmán je pokryt vysokorychlostním internetem

Kuchyně

Apartmán je vybaven plnohodnotnou kuchyní

Lyžárna

V naší lyžárně si můžete uchovat vaše lyže a kola

O apartmánu

Moderně vybavený apartmán 2 + kk (4 - 6 lůžek) o velikosti 38m2  se nachází v prvním patře apartmánového komplexu, přímo naproti výtahu. Bezbariérový přístup do apartmánu zajišťuje pohodlné ubytování pro všechny hosty. Apartmán je ideální pro celoroční využití a skládá se z pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem (včetně varné desky, ledničky, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, toustovače, topinkovače a dalších potřebných spotřebičů), rozkládací pohovky, ložnice s třemi postelemi a přistýlkou, a moderní koupelny. Na zajištění pohodlí jsou k dispozici povlečení, ručníky a další nezbytnosti. 
Abyste si užili volný čas, apartmán je vybaven televizí, DVD přehrávačem, rádiem s CD přehrávačem a připojením k internetu prostřednictvím WiFi. Můžete tedy sledovat své oblíbené filmy, poslouchat hudbu nebo být online a sdílet své zážitky s přáteli. 
Součástí apartmánu je také rezervované parkovací místo přímo u domu, což je pro vás velkou výhodou. Pro vaše sportovní vyžití zde rovněž najdete lyžárnu, kde můžete bezpečně uschovat svá kola a lyže.
Náš apartmán je skvělou volbou pro pohodlný a relaxační pobyt, ať už plánujete rodinnou dovolenou nebo aktivní outdoorové aktivity. Užijte si komfort a pohodlí v našem moderním apartmánu, který je strategicky umístěný a nabízí veškeré vybavení, které potřebujete pro bezstarostný pobyt.

Prohlédnout ve 3D